زمزمه ناراحت کننده ...

زمزمه نارحت کننده

السلام علیک یا فاطمه الزهرا (س)

بین بچه مسجدی ها و حزب اللهی ها مدتی هست این نظر بد افتاده که کسی که مسجد میاد دیگه باید درس و کتاب رو ببوسه و بگذاره کنار و همین باعث میشه که افرادی که  معلوم نیست هر کدوم از چه طرز فکری برخوردار هستن میشن میشن رتبه دار های علمی در کشور و در این بین این تفکر در جامعه شکل می گیره که بچه مذهبی ها دلیل گرایششون به مسجد اینه که از جای دیگه ای به کار و رفاه برسن و همه این کار ها ظاهر سازی هست اما این بین بچه حزب اللهی هایی هم بودن که با توکل به خدا تونستن مشکلات کنار بزنن و در مسیر علم رشد موفقی رو داشته باشن و این تفکر خراب رو کنار بذارن . خیلی برای من در این زمینه جالب بود که خود امام (ره) هم تاکید زیادی به این امر داشتن و می گفتن ؛(این زمزمه بسیار ناراحت کننده که اخیرا"بین بعضی جوانان شایع شده که درس خواندن چه فایده ای دارد ،مطلبی است انحرافی و مطمئنا"یا از روی جهالت وبی خبری است و یا با سوءنیت و از القائات طاغوتی شیطانی است.باید جوانان با این فکر غلط استثماری مبارزه کنند ."صحیفه نور ج2ص20") حالا باید نگاه کنیم و ببینم که کدام حرف مهم تر هست حرف امام (ره) یا حرف دشمنی که بصورت غیر علنی با ابزار های ارتباطی و سرگرمی ما رو از هدف اصلی انقلاب دور می کند .

/ 3 نظر / 7 بازدید
همکاري در فروش

سلام وبلاگ جالبي داري بزرگوار به ما هم سر بزن مهربون و نظرت رو در مورد سايتم بگو لطفا http://shopgostar.info/ [گل]

حرف تو

سلام تشکر از شما به خاطر ارسال مطلبتان به سایت "حرف تو" " زمزمه ناراحت کننده " با آدرس: http://harfeto.ir/?q=node/38030 در این سایت انتشار یافت. چشم انتظار مطالب خوب شما هستیم. هدیه سایت "حرف تو" به شما: "پیامبر اکرم (صلّی‌الله‌علیه‌وآله): سه چیز از ایمان است: انفاق کردن در زمان تنگدستی، رواج دادن سلام در عالم و انصاف داشتن." یا علی

حسین هادی

احسنت...بعد یه مدت پست های کلیدی میفته دست بچه های دیگه...مذهبی ها تازه میفتن دنبال کار و تازه میشه سی سالش هنوز ازدواج نکرده....و فریاد میزنن که ای وای انقلاب افتاد دست نااهلان و نا محرمان؟؟!!!!