آقای یونسی مرزهای بیشتر از بغداد است

آقای یونسی مرز های ما بیشتر از بغداد است

السلام علیک یا فاطمه الزهرا (س)

بعد از ماجرای شیر و خورشیدی که توسط آقای یونسی عنوان شد شخصیت ایشون در افکار جامعه ایران زیر سوال رفت تا اینکه با حرف اخیر ایشون در رابطه با بغداد واکنش های کشور همسایه عراق رو هم به همراه داشت .اما نکته مهمی که ایشون شاید خودشون بهتر از دیگران بدونن این هست که انقلاب اسلامی بعد از پیروزی خودش شروع کرد به افزایش مرز های خودش و شاید شروع اون از جایی بود که دنیا فهمید که با پدیده ای به اسم دین هم می شود نظام های جهانی را تغییر داد از آن زمان این تاثیر در کشور های اطراف ایران بود تا امروز می بینم که کشور های آمریکای مرکزی و یا آفریقایی و کشور های آسیایی هم به مرور زمان در فکر این هستند تا این اندیشه را قبول کنند بعد از اعدام صدام که خودش از مهره های آمریکا در منطقه آسیای غربی بود و با ظهور دولت جدید در عراق کم کم این تفکر و دوستی با نقلاب هم در اون کشور ایجاد شد بطوری که می بینیم که امروز در کشور های اطراف ایران حرکت ها و انقلاب هایی برپایه دین در حال شکل گیری هست و این همان مرز های ایران هست که دیگر از عراق گذشته و دارد تمام آسیای غربی و جهان را کم کم در بر می گیرد .

/ 2 نظر / 7 بازدید
ر.م

با احترام؛ منظورتان مرزهای عقیدتی است دیگر، نه؟ اگر مرزهای جغرافیایی را در نظر بگیرید که خیلی بعید است. رفتاری که با جناب جلال الدین فارسی شد نمونه ای است از محدودیت مرزی یی که انقلاب مدنظر جنابعالی به آن دچار هست هنوز.

حرف تو

سلام تشکر از شما به خاطر ارسال مطلبتان به سایت "حرف تو" " آقای یونسی! مرزهای ما بیشتر از بغداد است " با آدرس: http://harfeto.ir/?q=node/40981 در این سایت انتشار یافت. چشم به راه مطالب خوب شما هستیم. هدیه سایت "حرف تو" به شما: "امیرالمؤمنین (علیه‌السّلام): دل‌ها را هوایی است و روی‌آوردنی و پشت‌کردنی، پس دل‌ها را آن‌گاه به کار گیرید که خواهان است و روی در کار، چه دل اگر به ناخواه به کاری وادار شود، کور گردد." یا علی