سرگذشت ندا و هارون

سرگذشت ندا و هارون

السلام علیک یا فاطمه الزهرا (س)
ماجرای ندا آقا سلطان و گروگان گیری در استرالیا شاید در این زمان و یک هدف نبوده اند ولی پیامی رو برای ما داشتند؛
1.کسانی که برای دشمن نقش بازی می کنند بعد از اتمام ماموریت کارشان تمام می شود .
2.همیشه دشمن برای اینکه ردی از خود به جایی نگذارد خیلی زیرکانه رد پا ها را پاک می کند درست مثل کشتن عجیب ندا آقا سلطان و هارون مونس بعد از انجام ماموریت .
3.دشمن همیشه با کارهای کوچکی که انجام می دهد سعی دارد تا آن را بزرگ جلوه دهد تا خود اسلام و یا نظام اسلامی را خدشه دار کند .
4.دشمن بعد نابود کردن مدارک هم دستی مهره سوخته اش شروع به استفاده تبلیغاتی از آن می کند مثل مراسم ختمی که در مورد ندا آقا سلان در اشرف برگزار شد و یا مصاحبه با اقوام وی و یا استفاده ضد ایرانی ،اسلامی از موضوع هرون مونس .
5.دشمن همیشه از کسانی استفاده می کند که خلاف کار هستند و نیاز به آن ها دارند و یا کسانی که با بی عقلی به سرعت معامله با روباه را قبول می کنند .
شاید بشه در کل از همه این مورد ها این نتیجه رو گرفت که دشمن دنبال گزینه ای راحت می گرده تا به هر صورت به اسلام ضربه بزنه و بعد از انجام عملیات مهره خودشو از بین میبره مثل هارون مونس و یا حتی صدام حسین .پس ما به مخالفان جمهوری اسلامی پیشنهاد می کنیم با دشمن همکاری نکند و از درون ناراحت باشند .

/ 1 نظر / 9 بازدید
حرف تو

سلام تشکر از شما به خاطر ارسال مطلبتان به سایت "حرف تو" " سرگذشت ندا و هارون " با آدرس: http://harfeto.ir/?q=node/38244 در این سایت انتشار یافت. چشم به راه مطالب خوب شما هستیم. هدیه سایت "حرف تو" به شما: "امام علی (علیه‌السّلام): لغزش دوست خود را برای زمان یورش دشمنت تحمّل کن." یا علی