سید صادق شیرازی و فتنه جدید

http://upload.tehran98.com/upme/uploads/213e405be95820531.jpg

می شه گفت بیشتر ما ها فتنه سال 88 رو به یاد داریم تمام او تظاهرات ها رو و او خراب کاری ها رو مخصوصا توی رشت داخل خیابان تختی این تظاهرات اول با حضور مردم و ضد انقلاب بود و بعد از سخنرانی امام خامنه ای در نماز جمعه مردم از اون ها جدا شدند و کسایی که در تظاهرات باز هم حاضر می شدند یه عده خراب کار بودند که در هر روز و مناسبتی تظاهرات می کردند تا اینکه محرم شد و اونها توی روز عاشورا شروع کردند به پایکوبی و رقص و آتش زدن پرچم های عزاداری محرم و این شد که مردم دیدند دیگر بحث سر سیاست نیست بحث سر امام حسین هست و پرچم های امام حسین و این شد که حادثه 9 دی شکل گرفت و در برخی از شهر ها هم زودتر این کار انجام شد. در فتنه جدیدی که دشمن رقم می زند طرف مقابل شما زن بی حیا و بی حجاب نیست مرد غرب زده و هوس باز نیست حالا شما باید جلوی آدم های هیئتی بایستی و از نظام دفاع کنی از کسایی که مداحی می کنن برای حسین بن علی از ساداتی که پیرو این فتنه هستن شما با نگذارین که به نظام آسیب بزنن اشخاصی در جلوی شما قرار می گیرند که در قیافه اون ها فقط می تونی عبادت رو مشاهده کنی و بس و این مثل حادثه صفین هست که نمی دونی با علی بمانی یا با قرآن بجنگی . این آمادگی همون بصیرتی هست که امام خامنه ای به اون شاره داشتن و می گن که نداشتن بصیرت مثل نداشتن چشم هست انسان راه رو نمی بینه . تا حالا چه قدر سعی کردیم خودمون رو برای فتنه های آخر زمانی آماده کنیم و آماده شدیم . چه قدر سعی کردیم از کسانی که پیرو این فتنه هستند طرف دار هاشون رو کم کنیم . اگر خودمون رو آماده نکنیم می شیم مثل خوارجی که صفین رو به شکست کشوندن و نهروان رو راه انداختن .

/ 3 نظر / 16 بازدید
مرجع وبلاگ نویسان گیلانی

با سلام و عرض ادب. مطلب شما در وبلاگستان 8دی – مرجع وبلاگ نویسان استان گیلان منتشر شد. لینک مطلب: http://8deyblog.ir/42022/ از بروزرسانی شما متشکریم. ..................................... با لینک کردن و قرار دادن بنر تبلیغاتی وبلاگستان 8دی در وبلاگ خود ما را یاری نمایید. در صورت تمایل پس از بروزرسانی ما را مطلع سازید.

علیرضا

سلام به نکته خوبی اشاره کردید . اصولا در طول تاریخ ضرباتی که اسلام ناب محمدی[ص] ازهم کیشان یا بهتر بگویم همکیش نمایان خود خورده بی شک کاری تر و مهلک تر از ضربات کفار و... که بر پیکرش وارد آمده ، بوده و خواهد بود. وبلاگ زیبا ومطالب ستودنی ای دارید خدا قوت در منتظر لینک شدیدhttp:// montazer-rasht.blog.ir

درسیاهکل

با سلام.مطلب شما در سایت خبری در سیاهکل منتشر شد..ممنون[گل]