نمک سفره تان را هم از ما بخواهید

یکشنبه بود و زیارت عاشورا .بعد از تمام شدنش دور هم جمع شده بودیم و مثل عادت همیشگی چای می خوردیم تا خواهر زاده یکی از بچه ها که حدودا سه چهار سال بیشتر نداشت گفت که می خوام فردا برم مشهد از داییش پرسیدم گفت آره راست میگه بعد رو کردم بهش و گفتم از امام رضا چی می خوای جواب خوبی به من داد ،اون با همون لحن کودکانه گفت ؛چیپس ؛ پفک و بستنی با لواشک . همون لحظه به یاد روایتی افتادم که می گفت نمک سفرتون رو هم از ما بخواین من هم یاد بچگی ها افتادم وقتی قرار نبود به خاطر هوای ابری بریم پارک و با یه توسل به امام رضا یا امام حسین یادم هست که خیلی زود کارم راه  می افتاد اما حالا به خودم نگاه کردم فقط دارم تو روزهای محرم و شب های قدر از اون ها طلب می کنم و بقیه سال خاموش خاموشم . اون حرف اون روز اون بچه کوچیک شاید پاسخ خیلی از مشکلاتم  بود  و درسی که یادم باشه اهل بیتی هستن که به داد ما برسن .

/ 4 نظر / 46 بازدید
دانلود عکس

با آرزوي بهترينها براي شما خوشحال ميشم به منم سر بزنيد دانلود هر چي که فکر کني www.mosaken.com

حرف تو

سلام تشکر از شما به خاطر ارسال مطلبتان به سایت "حرف تو" " نمک خانه تان را هم از ما بخواهید " با آدرس: http://harfeto.ir/?q=node/33492 در این سایت انتشار یافت. چشم به راه مطالب خوب شما هستیم. هدیه سایت "حرف تو" به شما: "امام رضا (علیه‌السّلام): هر کس [از خدا] بهشت بخواهد و در برابر سختی‌ها شکیبایی نورزد، بی‌گمان خود را ریشخند کرده است." یا علی

مرجع وبلاگ نویسان گیلانی

با سلام و عرض ادب. مطلب شما در وبلاگستان 8دی – مرجع وبلاگ نویسان استان گیلان منتشر شد. لینک مطلب: http://8deyblog.ir/42632/ از بروزرسانی شما متشکریم. ..................................... با لینک کردن و قرار دادن بنر تبلیغاتی وبلاگستان 8دی در وبلاگ خود ما را یاری نمایید. در صورت تمایل پس از بروزرسانی ما را مطلع سازید.