جوان و معامله با خدا

جوان و معامله با خدا

السلام علیک یا فاطمه الزهرا(س)

در معامله ای اخروی که انسان انجام میده دوتا خریدار یکی خدا و دیگری شیطان .فرق بین معامله با این دو این هست که خدا همیشه پول رو نقد به انسان میده و شیطان تقاضای نسیه می کنه و این فرق مهم بین این دو نفر هست که خواسته یا ناخواسته در آینده انسان تاثیر مثبت و یا منفی میذاره .برای مثال خدا به جوان می گه که بیا و من رو عبادت کن و با من انس بگیر و عمر و جوانی خودت رو در ازای سعادت دنیوی و اخروی خودت معادله کن و در این راه کسانی هستند که قبول می کنندو ارزش بالای پول خدا  رو درک  می کنن  ولی در مقابل  یک سری هستند که شک زیادی دارند و زیاد هم با خدا رابطه خوبی ندارند پس پول او رو تقلبی فرض می کنند و او را رد می کنند از قبل گفته بودیم که در این بازار فقط دو تا خریدار هست که سکی خدا هست و دیگری هم شیطان پس درست وقتی که خدا رو اون شخص رد می کند مشتری دوم او خدا خواهد بود و قطعا هم به او پیش نهاد های خیلی خوبی می دهد پیش نهاد هایی از جنس گناه و سیاهی به شرط معامله با جوانی جوان و از آنجایی که این سری آدم ها  می دانند که در این دنیا دستمزد خود را از شیطان می گیرند متسفانه پرسشی در رابطه با دستمزد  اخروی ان نمی کنند و خیلی زود با شیطان آن را معامله می کنند و بعد از مدت ها قیامت فرا می رسد و افرادی در این بین هستند که هراسان هستند که آیا دستمزدی اخروی هم به آنها می رسد و یا نه و برخی هم در این میان راحت هستند چون می دانند که دستمزد خودشان را خیلی خوب از خدا دریافت می کنند و از معامله خودشان با خریداری با انصاف راضی و خوشنود هستند .

/ 2 نظر / 4 بازدید
رويا

سلام خوبي؟ چند روز پيش يکي از دوستام سايت زير رو بهم معرفي کرد که باهاش تبادل لينک کنم من فکر کردم تاثيري نداره ، ولي بعد از اين که وبلاگم رو توي اين سايت و سايت هاي شبيهش لينک کردم هر روز بازديد وبلاگم زياد ميشه. خواستم اين سايت ها رو به تو هم معرفي کنم . حتما تبادل لينک کن چون لذت وبلاگ نويسي تو آمار بالاست.

علمدار گراف

سلام وب جالبی دارید اگر تمایل به تبادل لینک یا تبادل لوگو دارید بنده را با نام*علمدار گراف*به آدرس*www.alamdargraph.blogfa.com*لینک نمایید و در صورت تمایل لوگوی بنده را قرار دهید سپس به بنده اطلاع دهید تا شما را با عنوان دلخواه با افتخار لینک کنم. یا حق