حقوف بشر غربی راست یا دروغ ...

http://upload.tehran98.com/upme/uploads/30328568a15652911.jpg

هر روز که می گذرد غرب ما را به نقض حقوق بشر بیش تر از گذشته محکوم می کند و این در حالی است که حقوق بشری که خودش از آن سخن می گوید چند اشکال بزرگ دارد ؛

1.همه ی می توانند در مورد افکار خودشان اظهار نظر کنند و این در صورتی هست که کسی در غرب حق صحبت در مورد هولوکاست را ندارد و برای آن حتی به دادگاه هم می رود .

2.فرمانده ناو آمریکایی که ایرانیان داخل هواپیما مسافر بری را بی دلیل کشت باید مدال بگیرد ولی اشخاصی مثل عماد مغنیه  به خاطر جنگیدن با ترویست های اشغالگر که برادران مسلمان ما را آواره کرده اند تروریست نامیده می شود .

3.هر کس در غرب بخواهد می تواند هر طور که می خواهد لباس بپوشد و حتی می تواند عریان هم بیرون بیاید ولی زنان مسلمانی که شال به روی خود می گذاردند و حجاب می کنند حق تحصیل کردند و حتی کار را هم ندارند .

4.زنان مسلمان که حیا می کنند و حجاب خود را رعایت می کنند و بدن خود را از نامحرم  دور نگه می دارند در حقشان ظلم شده و بدبخت هستند و لی راحبه ای که تحت فشار جنسی کلیسا مجبور است دست به چه کارهایی بزند یک انسان با قداست شناخته می شود .

5. آمریکا با وجود  داشتن کلاهک هسته و انجام کارهای غیر صلح آمیز اجازه استفاده  از انرژی اتمی را دارد و جمهوری اسلامی برای تولید برق و سوخت و استفاده در صنایع پزشکی اجازه این کار را ندارد .

 

/ 1 نظر / 6 بازدید
مرجع وبلاگ نویسان گیلانی

عرض سلام و ادب. وبلاگ ارزشمند شما در وبلاگستان 8دی – مرجع وبلاگ نویسان گیلانی لینک شده است. http://8deyblog.ir/links/ شما می توانید با لینک کردن و قرار دادن بنر تبلیغاتی سرویس وبلاگستان 8دی در وبلاگ خود ما را یاری نمایید. در صورت تمایل پس از بروزرسانی ما را مطلع سازید. چشم به راه مطالب خوب شما هستیم.