رهبری که ساده زندگی کرد

http://upload.tehran98.com/upme/uploads/6aaaf6079cf9a5971.jpg

وقتی که امام فوت کرد شبکه های خارجی طوفانی شده بود هر کدام برای خودشان مطلبی را می گفتند یکی می گفت الان حاج احمد آقا با کامیون بزرگی از طلا دارد فرار می کند دیگری می گفت فلان زمین های امام را دارند می فروشند تا از ایران فرار کند و ... . یکسری می گفتند در وصیت نامه ای که امام برای حاج احمد آقا نوشته به مال ها و داریی های خودش اشاره کرده است . همه رسانه منتظر این بودند که وصیت نامه خوانده شود تا این که خوانده شد و جشن دشمن را به عزا تبدیل کرد . امام تنها چیزی که داشت و برای حاج احمد آقا گذاشته بود تخت ساده و معمولی اش بود که در دنیا چیز دیگری نداشت نه طلا و نه زمین و نه ... . بعد ها از استادی شنیدم که می گفت وقتی به خانه امام رفتم گریه ام گرفت امام فقط اجازه داده بود که جایی که او می نشیند را گچ سفید بزنند و بقیه جا ها را لازم برای این کار نمی دانست و شاید این شد که روح ا... موسوی خمینی بشود کسی که ملت هم برایش دعای سلامتی می کرد و هم بعد از مرگش چنان عزاداری کردند که بزرگ ترین تشیع در کل جهان شد.  

/ 3 نظر / 5 بازدید
ملت بلاگ

سرويس وبلاگدهي ملت بلاگ براي ساخت وبلاگ رايگان فارسي براي حمايت از زبان شيرين پارسي در پهناي اينترنت پا به عرصه نهاد و اميد بتوان گامي هر چند کوچک براي اثر بخشي زبان پارسي در جهانيان انجام داد.

مرجع وبلاگ نویسان گیلانی

با سلام و عرض ادب. مطلب شما در وبلاگستان 8دی – مرجع وبلاگ نویسان استان گیلان منتشر شد. لینک مطلب: http://8deyblog.ir/42036/ از بروزرسانی شما متشکریم. ..................................... با لینک کردن و قرار دادن بنر تبلیغاتی وبلاگستان 8دی در وبلاگ خود ما را یاری نمایید. در صورت تمایل پس از بروزرسانی ما را مطلع سازید.

ماهمه رهسپاریم

باسلام وتشکر بنظرمون خیلی هم بد نیسنت این مطلب چون چیزبدی نیست که این سخن یا متن حاج قاسم[گل] بازهم چشم وتشکر