السّلام علی الصّدّیقة الطّاهرة، فاطمة المرضیّه، بنت رسول الله، صلّی الله علیه و آله. و السّلام علی ولیّ الله الأعظم، ارواحنا فداه و عجّل الله فرجه.
پیام گروه نویسندگان ؛ هرگونه کپی برداری از وبلاگ بدون ذکر منبع شرعاحرام بوده و در صورت مشاهده پیگرد قانونی خواهد شد و استفاده از مطالب با ذکر منبع بلامانع میباشد

http://upload.tehran98.com/upme/uploads/30328568a15652911.jpg

هر روز که می گذرد غرب ما را به نقض حقوق بشر بیش تر از گذشته محکوم می کند و این در حالی است که حقوق بشری که خودش از آن سخن می گوید چند اشکال بزرگ دارد ؛

1.همه ی می توانند در مورد افکار خودشان اظهار نظر کنند و این در صورتی هست که کسی در غرب حق صحبت در مورد هولوکاست را ندارد و برای آن حتی به دادگاه هم می رود .

2.فرمانده ناو آمریکایی که ایرانیان داخل هواپیما مسافر بری را بی دلیل کشت باید مدال بگیرد ولی اشخاصی مثل عماد مغنیه  به خاطر جنگیدن با ترویست های اشغالگر که برادران مسلمان ما را آواره کرده اند تروریست نامیده می شود .

3.هر کس در غرب بخواهد می تواند هر طور که می خواهد لباس بپوشد و حتی می تواند عریان هم بیرون بیاید ولی زنان مسلمانی که شال به روی خود می گذاردند و حجاب می کنند حق تحصیل کردند و حتی کار را هم ندارند .

4.زنان مسلمان که حیا می کنند و حجاب خود را رعایت می کنند و بدن خود را از نامحرم  دور نگه می دارند در حقشان ظلم شده و بدبخت هستند و لی راحبه ای که تحت فشار جنسی کلیسا مجبور است دست به چه کارهایی بزند یک انسان با قداست شناخته می شود .

5. آمریکا با وجود  داشتن کلاهک هسته و انجام کارهای غیر صلح آمیز اجازه استفاده  از انرژی اتمی را دارد و جمهوری اسلامی برای تولید برق و سوخت و استفاده در صنایع پزشکی اجازه این کار را ندارد .

 


نوشته شده در تاريخ ۱۳٩۳/٢/٢٤ توسط گروه نویسندگان

لوگوی همسنگران
تمامی حقوق این وبلاگ برای عمار سید علی محفوظ و انتشار مطالب با ذکر منبع مجاز می باشد.