السّلام علی الصّدّیقة الطّاهرة، فاطمة المرضیّه، بنت رسول الله، صلّی الله علیه و آله. و السّلام علی ولیّ الله الأعظم، ارواحنا فداه و عجّل الله فرجه.
پیام گروه نویسندگان ؛ هرگونه کپی برداری از وبلاگ بدون ذکر منبع شرعاحرام بوده و در صورت مشاهده پیگرد قانونی خواهد شد و استفاده از مطالب با ذکر منبع بلامانع میباشد

کتابی بدون تغییر

السلام علیک یا فاطمه الزهرا (س)

کتابی بود که از کودکی به عنوان کتاب دینی اش معرفی شده بود و در آن ایام هم برایش افتخاری بود که سوره هایش را حفظ کرده است اما بزرگ تر که شد آماده شد تا دورغ هایی را در ذهن خودش جای بدهد مثل (قرآن ها همین آخونده ها تغییر داده اند) یا (مثلا می شود بعد از این همه سال این قرآن بدون تغییر بماند) و ... .حتی به ذهنش هم رسیده بود که مگر می شود که کتاب ادیان دیگر که از طرف خدای سبحان آمده تغییر کند و در همین فکر ها بود که دشمن او را کم کم از کتاب راهنمایش به سخنان و پوچ و کم ارزش دیگری سو داد .شاید درست فکر نمی کرد که خود خدایی که موسی را با قومش از وسط دریا عبور داد و عیسی را بدون پدر از شکم مادر بیرون آورد قدرت این را ندارد که به گفته خودش در قرآن این کتاب الهی را حفظ کند . شاید باید بیشتر فکر می کرد تا می فهمید که هیچ کس به گفته خدای سبحان نمی تواند آیه مثل این فرآن بگوید و خود خدا گفته بود که (انا نحن نزلنا الذکر وانا له لحافظون) مشکل کمی بزرگترشده بود اینقدر قرآن را کنار گذاشته بود و به سمت بیراهه رفته بود که حالا دیگر قرآن را نمی توانست درست بخواند .

و اینگونه بود که شیطان پیروزشد ...


نوشته شده در تاريخ ۱۳٩۳/٩/٤ توسط گروه نویسندگان

لوگوی همسنگران
تمامی حقوق این وبلاگ برای عمار سید علی محفوظ و انتشار مطالب با ذکر منبع مجاز می باشد.