السّلام علی الصّدّیقة الطّاهرة، فاطمة المرضیّه، بنت رسول الله، صلّی الله علیه و آله. و السّلام علی ولیّ الله الأعظم، ارواحنا فداه و عجّل الله فرجه.
پیام گروه نویسندگان ؛ هرگونه کپی برداری از وبلاگ بدون ذکر منبع شرعاحرام بوده و در صورت مشاهده پیگرد قانونی خواهد شد و استفاده از مطالب با ذکر منبع بلامانع میباشد

http://upload.tehran98.com/upme/uploads/adefdca090531e191.jpg

سگ در اسلام  و در مملکت ما جایگاه برای خودش دارد که در غرب اینجا جایگاه فرق می کند مثلا این که ما در خانه ها سگ هایمان را هیچ وقت به درون خانه راه نمی دهیم و ما ها  به این باور هستیم که سگ ذات نجسی دارد و با شستشو نمی توان آن را  پاک کرد و یا این که خانه ای که در آن سگ هست فرشته ها نمی توانند به داخل بیاید و هم اینکه برای خواندن نماز ما دچار مشکل می شویم ولی امروز تمام این تفکر ها کنار رفته و سگ جزئی از افراد خانواده های ما شده مثل کشور های غربی  که با ما می خوابد و غذا می خورد و به حمام می رود و ... . و اینکه خیلی ها شرافت انسانی خودشان را فروختند و دوست و همدم خودشان را حیوانات قرار دادند  و این از ما که یک انسان هستیم خیلی بعید است که کسی را برای دوستی انتخاب می کنیم که از ما پایین تر است .و این درست مثل غرب است که بهترین دوست ما یک سگ هست و اینکه این کارها شاید برای این باشد که ما رابطه  مان با انسان ها کم شده و یا این که به فکر خانواده پر جمعیتی نبوده ایم ولی در کل میشه گفت که ما در حدی نیستم که همدم ما یک حیوان باشد .


نوشته شده در تاريخ ۱۳٩۳/٢/٢۱ توسط گروه نویسندگان

لوگوی همسنگران
تمامی حقوق این وبلاگ برای عمار سید علی محفوظ و انتشار مطالب با ذکر منبع مجاز می باشد.