السّلام علی الصّدّیقة الطّاهرة، فاطمة المرضیّه، بنت رسول الله، صلّی الله علیه و آله. و السّلام علی ولیّ الله الأعظم، ارواحنا فداه و عجّل الله فرجه.
پیام گروه نویسندگان ؛ هرگونه کپی برداری از وبلاگ بدون ذکر منبع شرعاحرام بوده و در صورت مشاهده پیگرد قانونی خواهد شد و استفاده از مطالب با ذکر منبع بلامانع میباشد

حسین را دوست داریم ولی خدای حسین را نه!

داخل هر جایی که باشی چه داخل یه تاکسی یا داخل یه اتوبوس و یا حتی داخل یه اتاق توی یه اداره اگه از افراد اونجا در رابطه با شرکت در عزاداری محرم بپرسین مطمئن باشین تعداد زیادی جوابشون مثبت هست و در مراسم عزاداری چه با مال چه با جان کمک می کنن ولی قسمت ناراحت کنند ترین قسمت اینجاست که اگه در رابطه با مسائلی مثل ارتباط با نامحرم و نماز خوندن و دادن خمس و زکات و روزه گرفتن از همون جمع ها سوال بشه به دلیل های زیادی که عقل جن هم به اون نمی رسه از انجام دادن این کار خودشون رو نهی کنن. اما  حالا سوالی که این وسط پیش میاد این هست که آیا حضرت به اینکه عزای ایشون به هر قیمتی زنده نگه داشته بشه راضی هستن و یا اینکه نه دوست دارن کسانی در زیر این  دستگاه کار می کنن خودشون مقید به این کار باشن و دل حضرت و خدای حضرت رو شاد کنن شاید بهتر باشه دل هم خدا و هم خدای حسین را باهم در این ایام مبارک به دست بیاریم .


نوشته شده در تاريخ ۱۳٩۳/٧/٢٢ توسط گروه نویسندگان

لوگوی همسنگران
تمامی حقوق این وبلاگ برای عمار سید علی محفوظ و انتشار مطالب با ذکر منبع مجاز می باشد.