السّلام علی الصّدّیقة الطّاهرة، فاطمة المرضیّه، بنت رسول الله، صلّی الله علیه و آله. و السّلام علی ولیّ الله الأعظم، ارواحنا فداه و عجّل الله فرجه.
پیام گروه نویسندگان ؛ هرگونه کپی برداری از وبلاگ بدون ذکر منبع شرعاحرام بوده و در صورت مشاهده پیگرد قانونی خواهد شد و استفاده از مطالب با ذکر منبع بلامانع میباشد
چمران خمینی ،چمران حاتمی کیا
چ فیلمی که در رابطه شهید چمران توسط آقای حاتمی کیا ساخته شد ولی یکی از چیز هایی که شاید خیلی ها به اون توجه کرده باشن تفاوت اون با اصل شهید چمران بوده و میشه گفت یه جورایی باعث می شه که به دنبال خاطرات شهید چمران بری در اونجا  خود شهید چمران از حضور خودشون می گه و می نویسه که وقتی که هیلی کوپتر به زمین نشست همه هجوم آوردن و من چند با اون ها رو هل دادم که بشه اونهایی رو مشکل بیشتری دارن رو فرستاد و بعد به یکی از اون ها که خیلی سماجت می کرد یک سیلی زدم که از اون سیلی من بی هوش شد و به روی زمین افتاد . و حالا سوال من از فیلم سازی که برای نشان دادن ماهیت غرب از کرخه تا راین رو ساخت و آژانس شیشه ای رو برای نمایش مظلومیت رزمنده ها ساخت چرا شخصیت بزرگ شهید چمران رو در کاری که شاید بعد ها باز هم برای شهید چمران نسازن نمایش نداد و به نظر من این چمران که در فیلم چه دیدیم چمران حاتمی کیا بود تا چمران خمینی .

نوشته شده در تاريخ ۱۳٩۳/٧/۱٥ توسط گروه نویسندگان

لوگوی همسنگران
تمامی حقوق این وبلاگ برای عمار سید علی محفوظ و انتشار مطالب با ذکر منبع مجاز می باشد.