السّلام علی الصّدّیقة الطّاهرة، فاطمة المرضیّه، بنت رسول الله، صلّی الله علیه و آله. و السّلام علی ولیّ الله الأعظم، ارواحنا فداه و عجّل الله فرجه.
پیام گروه نویسندگان ؛ هرگونه کپی برداری از وبلاگ بدون ذکر منبع شرعاحرام بوده و در صورت مشاهده پیگرد قانونی خواهد شد و استفاده از مطالب با ذکر منبع بلامانع میباشد

یکشنبه بود و زیارت عاشورا .بعد از تمام شدنش دور هم جمع شده بودیم و مثل عادت همیشگی چای می خوردیم تا خواهر زاده یکی از بچه ها که حدودا سه چهار سال بیشتر نداشت گفت که می خوام فردا برم مشهد از داییش پرسیدم گفت آره راست میگه بعد رو کردم بهش و گفتم از امام رضا چی می خوای جواب خوبی به من داد ،اون با همون لحن کودکانه گفت ؛چیپس ؛ پفک و بستنی با لواشک . همون لحظه به یاد روایتی افتادم که می گفت نمک سفرتون رو هم از ما بخواین من هم یاد بچگی ها افتادم وقتی قرار نبود به خاطر هوای ابری بریم پارک و با یه توسل به امام رضا یا امام حسین یادم هست که خیلی زود کارم راه  می افتاد اما حالا به خودم نگاه کردم فقط دارم تو روزهای محرم و شب های قدر از اون ها طلب می کنم و بقیه سال خاموش خاموشم . اون حرف اون روز اون بچه کوچیک شاید پاسخ خیلی از مشکلاتم  بود  و درسی که یادم باشه اهل بیتی هستن که به داد ما برسن .


نوشته شده در تاريخ ۱۳٩۳/٦/۱٧ توسط گروه نویسندگان

لوگوی همسنگران
تمامی حقوق این وبلاگ برای عمار سید علی محفوظ و انتشار مطالب با ذکر منبع مجاز می باشد.