السّلام علی الصّدّیقة الطّاهرة، فاطمة المرضیّه، بنت رسول الله، صلّی الله علیه و آله. و السّلام علی ولیّ الله الأعظم، ارواحنا فداه و عجّل الله فرجه.
پیام گروه نویسندگان ؛ هرگونه کپی برداری از وبلاگ بدون ذکر منبع شرعاحرام بوده و در صورت مشاهده پیگرد قانونی خواهد شد و استفاده از مطالب با ذکر منبع بلامانع میباشد

هنوز یادم هست یک روز گرم تابستانی بود و من سوار تاکسی شده بود توی را خانومی هم سوار شد و گفت که می خواد رو به روی صدا و سیما پیاده بشه .مدتی از نشستنش می گذشت که گوشی اش زنگ خورد از لحن حرف زدنش می شد فهمید که با یک زن داره صحبت می کنه ،خیلی راحت و بی پروا صحبت می کرد و کلماتی رو بکار می برد که در شان  یک زن نبود که در یک جمع  که چهار مرد دیگه هم بودند اون حرف ها رو با اون صدای بلند بگه .به جلوی صدا و سیما رسیدیم و اون خانم پیاده شد و یه راست داخل سازمان شد . در همون لحظه مرد راننده که از قیافه اش می خورد آدم با تجربه ای باشه حرف زیبایی رو گفت که من رو به فکر فرو برد و اون این بود که گفت اگه فرهنگ ما در دست این هاست وای به حال فرهنگ ما . شاید بشه گفت رسانه ملی به عنوان تشکیل دهنده بخشی از فرهنگ کشور به دنبال انسان هایی باشه که در این عمر خودشون رعایت کنند وگرنه کم کم این اخلاق زشت از داخل سازمان به جامعه هم میاد .چون وقتی سازمانی کارکنان درستی نداشته باشه هیچ وقت به هدفش نمی رسه وما این رو می تونیم از رفتار مردم در جامعه بفهمیم و درک کنیم و بدونیم که در این عرصه بازنده ایم که نوجوانان ما نماز خواندن رو نمی دانند ولی روابط نامشروع و فرهنگ اروپایی رو در حد آن ها می دونن .


نوشته شده در تاريخ ۱۳٩۳/٥/٢٢ توسط گروه نویسندگان

لوگوی همسنگران
تمامی حقوق این وبلاگ برای عمار سید علی محفوظ و انتشار مطالب با ذکر منبع مجاز می باشد.