السّلام علی الصّدّیقة الطّاهرة، فاطمة المرضیّه، بنت رسول الله، صلّی الله علیه و آله. و السّلام علی ولیّ الله الأعظم، ارواحنا فداه و عجّل الله فرجه.
پیام گروه نویسندگان ؛ هرگونه کپی برداری از وبلاگ بدون ذکر منبع شرعاحرام بوده و در صورت مشاهده پیگرد قانونی خواهد شد و استفاده از مطالب با ذکر منبع بلامانع میباشد

42009234950408412286.jpg

آخرین روز است امروز افطار برای برخی شیرین است و برای برخی اندوه و ناراحتی ،برخی خوشحال اند که دیگر روزه نمی گیرند و برخی ناراحت که دیگر دنیا برایشان مجالی نمی گذارد تا روزه بگیرند . شب می شود و همه میدانند که فردا عید است برخی از تعطیلی فردا خوش هستند و برخی از به آخر رسیدن ماه خدا . صبح برخی منتظرند که نماز تمام شود تا به فروشگاه روند و وسایل بخرند و برخی  با خواندن (اللهم اهل کبریا و عظمه ...) می دانند که یعنی خداحافظ رمضان . در این بین که خیلی ها از رفتن رمضان شاد و یا ناراحت هستند برخی افسوس می خورند برخی تمام فکرشان این است که چرا در شب های مبارک قدر فلان چیز مهم ار از خدا نخواستیم یا این که چرا با تمام وجود احساس نارحتی نکردیم تا خدا ما را ببخشد برخی دیگر هم غصه می خورند که چرا امام زمان خودشان را از خدا طلب نکردند و ... . اما در بین این همه گروهی خوشحالند که راه را پیدا کردند و برخی دیگر ناراحت اند که سی روز گشنگی و سه شب بی خواب را تحمل کردند ولی باز راه را پیدا نکردند .


نوشته شده در تاريخ ۱۳٩۳/٥/٩ توسط گروه نویسندگان

لوگوی همسنگران
تمامی حقوق این وبلاگ برای عمار سید علی محفوظ و انتشار مطالب با ذکر منبع مجاز می باشد.