السّلام علی الصّدّیقة الطّاهرة، فاطمة المرضیّه، بنت رسول الله، صلّی الله علیه و آله. و السّلام علی ولیّ الله الأعظم، ارواحنا فداه و عجّل الله فرجه.
پیام گروه نویسندگان ؛ هرگونه کپی برداری از وبلاگ بدون ذکر منبع شرعاحرام بوده و در صورت مشاهده پیگرد قانونی خواهد شد و استفاده از مطالب با ذکر منبع بلامانع میباشد

http://upload.tehran98.com/upme/uploads/101d5a63f18f6a1b1.jpg

دل ما هم امروز راهی شد راهی با جمعیت عظیم مردمی که برای راه پیمایی روز قدس همه به میدان مصلی آمده بودند شاید انسان در آن هوای گرم فکر می کرد که این ها بعد از راه پیمایی می روند و دیگر نمی مانند ولی باز هم اینگونه نبود .داخل مصلی توان جا دادن آن همه انسان را نداشت به تجربه ای که داشتم می دانستم که داخل جای کمی هست و نمی شود به راحتی نماز خواند و حتی مهر برای سجده هم گیر آدم نمی آید به ناچار به صحن مصلی رشت رفتم مکانی که جا داشت ولی گرما طاقت انسان را سست می کرد . در همان لحظه های اول با خودم گفتم هیچ کس که به اینجا نمی آید و این چنین حرف هایی چون گرما به حدی بود که گوشی داخل جیبم هم داغ شده بود و مهره رو به رویم را برای اینکه داغ نشود آن را در سایه ای گذاشتم . رفته رفته  خلاف عقیده من بعد از خطبه های اول و دوم امام جمعه جمعیت زیاد شد . سر خودم را به اطراف چرخاندم تا شاید یکی از دوستانم را ببینم برایم جالب بود نانوا محل ما آمده بود ،رفتگر و کاسب و پیرمردهایی که با پدربزرگم دوست بودند همه بودند. اما  جای یک نفر به نظر من در تمام این نماز جمعه ها و راه پیمایی ها خالی بود و آن هم مولایم حضرت مهدی (عج). کودک ها  هم برای خودشان صفای داشتند از گرما زیاد پرچم های ایران و یا فلسطین و چفیه پدرشان را به سر گذاشته بودند تا در امان از گرما باشند. شاید همه هدفشان هدف من نباشد اما از خدا می خواهم عظمت این  راه پیمایی را ترسی وحشتناک کند برای  دل سنگ تمام ظالمان جهان .


نوشته شده در تاريخ ۱۳٩۳/٥/٤ توسط گروه نویسندگان

لوگوی همسنگران
تمامی حقوق این وبلاگ برای عمار سید علی محفوظ و انتشار مطالب با ذکر منبع مجاز می باشد.