السّلام علی الصّدّیقة الطّاهرة، فاطمة المرضیّه، بنت رسول الله، صلّی الله علیه و آله. و السّلام علی ولیّ الله الأعظم، ارواحنا فداه و عجّل الله فرجه.
پیام گروه نویسندگان ؛ هرگونه کپی برداری از وبلاگ بدون ذکر منبع شرعاحرام بوده و در صورت مشاهده پیگرد قانونی خواهد شد و استفاده از مطالب با ذکر منبع بلامانع میباشد

http://upload.tehran98.com/upme/uploads/2878199d16f1006c1.jpg

شاید چند سالی باشد که شروع شده است و همه مردم از همه جا ایران ،عراق ، افغانستان و ترکیه و ... به این راه پیمایی بزرگ بروند راهپیمایی که ترس در دل دشمن می اندازد و می دانند که این نشانه قدرت اسلام است که در جهان پخش می شود و هم ظالمان را در جای خودشان نگه می دارد و موج اسلام خواهی را در غرب به راه می اندازد . شاید خیلی از ما ها در مورد همه جوانب این حضور تلخ بوده ایم ولی یک بار فکر نکرده ایم که آمریکا و ظالمان همراهش به دنبال این هستند که موج این قافله عاشق که بی ریا در روز خواصی در حرم جمع می شوند را سرکوب کنند . ولی پیشنهاد من این است که با تمام وجود و خلوص نیت در نماز و در سر سفره افطار یا هر زمانی که در اخبار می بینیم صدای کمک یک مضلومی بلند شده است برای نابودی تمام ظالمان دعا کنیم . چون برای استجابت دعا بهترین کار خلوص آن هست .


نوشته شده در تاريخ ۱۳٩۳/٤/٢٧ توسط گروه نویسندگان

لوگوی همسنگران
تمامی حقوق این وبلاگ برای عمار سید علی محفوظ و انتشار مطالب با ذکر منبع مجاز می باشد.