السّلام علی الصّدّیقة الطّاهرة، فاطمة المرضیّه، بنت رسول الله، صلّی الله علیه و آله. و السّلام علی ولیّ الله الأعظم، ارواحنا فداه و عجّل الله فرجه.
پیام گروه نویسندگان ؛ هرگونه کپی برداری از وبلاگ بدون ذکر منبع شرعاحرام بوده و در صورت مشاهده پیگرد قانونی خواهد شد و استفاده از مطالب با ذکر منبع بلامانع میباشد

 

http://upload.tehran98.com/upme/uploads/708905d5d87e1b8f1.jpg

  شاید بشه گفت که با چند در گوشی آغاز شد و پیامک و امثال این ادامه پیدا کرد که گروهی از وهابی ها به گیلان آمدند و در انزلی بچه ای را دزدیدند  شکم او را پاره کردند و در جعبه ای رها کردند و هم در فومن و لاهیجان و آستانه چند نفر را کشته اند در همان ابتدا خبرگزاری های استان این موضوع را رد کردند ولی بازهم مردم باورشان نمی شد اگر می پرسیدی از کجا می دانی که صحت دارد می گویند چون که تمام مردم این حرف را می زنند .یکسری هم می گفتند چند نفر ما را تا مسیری دنبال می کردند و حتما آن ها وهابی بودن چند نفر می گفتند چون پلیس در خیابان ها دور می زند پس حتما آمده اند و ... و همه اینها در حالی بود که منابع آگاه و استاندار و رئیس وزارت اطلاعات استان همه این ها را تکذیب می کردند و حال این سوال پیش می اید که مدیران درست می گویند یا کسانی که در سر صف نانوایی می بینم و یا شبکه های مجازی و اخبار ماهواره ها . به قول یکی از دوستان اگر واقعا وهابی ها می دانستند که شایعه آنها این همه ترس ایجاد کرده به ایران می آمدند فقط می دانند که سازمان های قوی مثل سپاه و ارتش و وزارت اطلاعات وجود دارد.


نوشته شده در تاريخ ۱۳٩۳/۳/٢۱ توسط گروه نویسندگان

لوگوی همسنگران
تمامی حقوق این وبلاگ برای عمار سید علی محفوظ و انتشار مطالب با ذکر منبع مجاز می باشد.