السّلام علی الصّدّیقة الطّاهرة، فاطمة المرضیّه، بنت رسول الله، صلّی الله علیه و آله. و السّلام علی ولیّ الله الأعظم، ارواحنا فداه و عجّل الله فرجه.
پیام گروه نویسندگان ؛ هرگونه کپی برداری از وبلاگ بدون ذکر منبع شرعاحرام بوده و در صورت مشاهده پیگرد قانونی خواهد شد و استفاده از مطالب با ذکر منبع بلامانع میباشد

آپلود رایگان عکس و فایل | گیگ پارس

بسیج از همان اول که پدید آمد در نظر بیشتر مردم نهادی بود که احیاگر اسلام و تعلیمات آن خواهد شد. و همین هم شد در جنگ چه انسان هایی از همین نهاد شهید شدند که اسوه ای برای مردم شدند و همنوز هم که نوز هست مردم  از آن ها عبرت می گیرند .اما متسفانه حالا این فرق کرده در بسیجی که اکثریت همه به هم احترام می گذاشتند و معیار شخص کسی صورت و لباس او نبود حالا اگر کسی از لحاظ ظاهر مشکلی داشته باشد و یا به دلایل جسمانی مشکلی داشته باشد همه با او دشمن می شود و هیچ کس دستش را نمی گیرند به غیر از چند نفر در حلقه های صالحین با او صحبت می کنند و نه حتی مایل هستند که با او به اردو های زیارتی و نظامی و ... بروند. و حالا باید گفت که این بود آرمان هایی که امام برایش بسیج را ساخت ،اتحاد و هم بستگی تا جدایی و این خودش می شود عاملی که روز به روز جذب های فعال در مساجد کم می شود . وظیفه بسیجی چیست یکسان بودن همه یا نه . و اگر من این حرف را امروز اینجا زدم این بود که دارم می بینم که چگونه یک نفر به دلیل این بی محلی ها دارد خود  از مسجد دور می کند و معلوم هم نیست به کجا می رود .


نوشته شده در تاريخ ۱۳٩۳/۳/٢٠ توسط گروه نویسندگان

لوگوی همسنگران
تمامی حقوق این وبلاگ برای عمار سید علی محفوظ و انتشار مطالب با ذکر منبع مجاز می باشد.