السّلام علی الصّدّیقة الطّاهرة، فاطمة المرضیّه، بنت رسول الله، صلّی الله علیه و آله. و السّلام علی ولیّ الله الأعظم، ارواحنا فداه و عجّل الله فرجه.
پیام گروه نویسندگان ؛ هرگونه کپی برداری از وبلاگ بدون ذکر منبع شرعاحرام بوده و در صورت مشاهده پیگرد قانونی خواهد شد و استفاده از مطالب با ذکر منبع بلامانع میباشد

http://upload.tehran98.com/upme/uploads/6aaaf6079cf9a5971.jpg

وقتی که امام فوت کرد شبکه های خارجی طوفانی شده بود هر کدام برای خودشان مطلبی را می گفتند یکی می گفت الان حاج احمد آقا با کامیون بزرگی از طلا دارد فرار می کند دیگری می گفت فلان زمین های امام را دارند می فروشند تا از ایران فرار کند و ... . یکسری می گفتند در وصیت نامه ای که امام برای حاج احمد آقا نوشته به مال ها و داریی های خودش اشاره کرده است . همه رسانه منتظر این بودند که وصیت نامه خوانده شود تا این که خوانده شد و جشن دشمن را به عزا تبدیل کرد . امام تنها چیزی که داشت و برای حاج احمد آقا گذاشته بود تخت ساده و معمولی اش بود که در دنیا چیز دیگری نداشت نه طلا و نه زمین و نه ... . بعد ها از استادی شنیدم که می گفت وقتی به خانه امام رفتم گریه ام گرفت امام فقط اجازه داده بود که جایی که او می نشیند را گچ سفید بزنند و بقیه جا ها را لازم برای این کار نمی دانست و شاید این شد که روح ا... موسوی خمینی بشود کسی که ملت هم برایش دعای سلامتی می کرد و هم بعد از مرگش چنان عزاداری کردند که بزرگ ترین تشیع در کل جهان شد.  


نوشته شده در تاريخ ۱۳٩۳/۳/۱٤ توسط گروه نویسندگان

لوگوی همسنگران
تمامی حقوق این وبلاگ برای عمار سید علی محفوظ و انتشار مطالب با ذکر منبع مجاز می باشد.