السّلام علی الصّدّیقة الطّاهرة، فاطمة المرضیّه، بنت رسول الله، صلّی الله علیه و آله. و السّلام علی ولیّ الله الأعظم، ارواحنا فداه و عجّل الله فرجه.
پیام گروه نویسندگان ؛ هرگونه کپی برداری از وبلاگ بدون ذکر منبع شرعاحرام بوده و در صورت مشاهده پیگرد قانونی خواهد شد و استفاده از مطالب با ذکر منبع بلامانع میباشد

مدتی داشتم فکر می کردم که چطور میشه که خیلی ها دوست ندارن امام زمان ظهور کنه و شاهد ظهور ایشون باشن .شاید یکی از دلایل اون هم این باشه که خیلی ها ایشون رو به عنوان های بدی نام برده اند و گفتن که ایشون آدمی هست که اگر بیاد خونریزی به پا می کنه ،تمام کسایی رو که گناه می کنن رو از بین می بره،جهان دو دسته می شه و دسته بد همان گناه کار ها هستن و دسته دیگه که حق هست همه اون ها رو می کشه و ... . من خودم با شخصی صحبت می کردم و اون می گفت من دوست ندارم امام زمان بیاد چون در اون صورت ایشون قیامت میشه و من هم که گناه کردم می رم جهنم یا کس دیگری می گفت من گناه می کنم تا امام زمان دیر تر بیاد و دیگه ما رو نکشه . حالا کار ما چیست و باید چکار کنیم ؟چند نفر از ما ها تا به حال کتابی رو درباره حضرت خودیم که شبهات مردم رو بشه با اون پاسخ داد و جلوی تبلیغ بسیار زیاد دشمن رو گرفت . از طرف دیگه فقط پاسخ به شبهه های در مورد ظهور لازم نیست چون خیلی ها با گناه می دونن که حضرت ظهورشون به تاخیر می افته پس گناه می کنن که این یکسری انسان ها رو باید اول با خدا آشتی داد و بعد با امام زمان (عج)


نوشته شده در تاريخ ۱۳٩۳/۳/۳۱ توسط زائران بانوی بی نشان

http://upload.tehran98.com/upme/uploads/f1455796817c32901.jpg

هر شبکه ای ،هر کسی برای خودش چیزی می گوید یک سری می گویند او از خط امام دور شده و کارهایش نادرست هست یک سری می گویند چون دوست ندارد با آمریکا مذاکره کنیم ظالم و خیلی چیز های دیگه که توی مهمانی ،خیابون ،تاکسی ،اتوبوس و... می شنویم . اما حالا از کجا باید دلیل بیاوریم که ایشان با امام راهشان یکی هست شاید بشه با استفاده از تاریخ این کار را حل کرد . امام پیرو راه اهل بیت و قرآن بود و رهبر ما هم به همین طریق استوار هست .امام استکبار ستیز بود و ایشان هم با پیروی از کلام امام خودشان که می گفتند آمریکا شیطان بزرگ است . با استکبار دشمن بوده و هست .شاید دلیل این همه دشمنی طوفان بزرگ تبلیغات دشمن هست که ایشان به طوری که باید نشان به جهان نمی دهد و چون یکی از دلیل هایش این هست که بار بی عزتی نوکری و پیروی از دستورات آن ها را  ایشان انجام نمی دهد و نخواهد داد و با یک سخنرانی خودشان نقشه ای که دشمن برای نابودی شیعه و اسلام کشیده است را نقش برآب می کند و ما چه قدر ساده ایم که به حقانیت او ایمان نداریم ولی به کذب های شبکه های ماهواره ای اطمینان کافی داریم و این سادگی ها باعث می شود که رهبر مان ندای این عمار را سر دهد .


نوشته شده در تاريخ ۱۳٩۳/۳/٢٥ توسط زائران بانوی بی نشان

http://upload.tehran98.com/upme/uploads/c17cfecd8db1e2d11.jpg


نوشته شده در تاريخ ۱۳٩۳/۳/٢٤ توسط زائران بانوی بی نشان

 

http://upload.tehran98.com/upme/uploads/708905d5d87e1b8f1.jpg

  شاید بشه گفت که با چند در گوشی آغاز شد و پیامک و امثال این ادامه پیدا کرد که گروهی از وهابی ها به گیلان آمدند و در انزلی بچه ای را دزدیدند  شکم او را پاره کردند و در جعبه ای رها کردند و هم در فومن و لاهیجان و آستانه چند نفر را کشته اند در همان ابتدا خبرگزاری های استان این موضوع را رد کردند ولی بازهم مردم باورشان نمی شد اگر می پرسیدی از کجا می دانی که صحت دارد می گویند چون که تمام مردم این حرف را می زنند .یکسری هم می گفتند چند نفر ما را تا مسیری دنبال می کردند و حتما آن ها وهابی بودن چند نفر می گفتند چون پلیس در خیابان ها دور می زند پس حتما آمده اند و ... و همه اینها در حالی بود که منابع آگاه و استاندار و رئیس وزارت اطلاعات استان همه این ها را تکذیب می کردند و حال این سوال پیش می اید که مدیران درست می گویند یا کسانی که در سر صف نانوایی می بینم و یا شبکه های مجازی و اخبار ماهواره ها . به قول یکی از دوستان اگر واقعا وهابی ها می دانستند که شایعه آنها این همه ترس ایجاد کرده به ایران می آمدند فقط می دانند که سازمان های قوی مثل سپاه و ارتش و وزارت اطلاعات وجود دارد.


نوشته شده در تاريخ ۱۳٩۳/۳/٢۱ توسط زائران بانوی بی نشان

آپلود رایگان عکس و فایل | گیگ پارس

بسیج از همان اول که پدید آمد در نظر بیشتر مردم نهادی بود که احیاگر اسلام و تعلیمات آن خواهد شد. و همین هم شد در جنگ چه انسان هایی از همین نهاد شهید شدند که اسوه ای برای مردم شدند و همنوز هم که نوز هست مردم  از آن ها عبرت می گیرند .اما متسفانه حالا این فرق کرده در بسیجی که اکثریت همه به هم احترام می گذاشتند و معیار شخص کسی صورت و لباس او نبود حالا اگر کسی از لحاظ ظاهر مشکلی داشته باشد و یا به دلایل جسمانی مشکلی داشته باشد همه با او دشمن می شود و هیچ کس دستش را نمی گیرند به غیر از چند نفر در حلقه های صالحین با او صحبت می کنند و نه حتی مایل هستند که با او به اردو های زیارتی و نظامی و ... بروند. و حالا باید گفت که این بود آرمان هایی که امام برایش بسیج را ساخت ،اتحاد و هم بستگی تا جدایی و این خودش می شود عاملی که روز به روز جذب های فعال در مساجد کم می شود . وظیفه بسیجی چیست یکسان بودن همه یا نه . و اگر من این حرف را امروز اینجا زدم این بود که دارم می بینم که چگونه یک نفر به دلیل این بی محلی ها دارد خود  از مسجد دور می کند و معلوم هم نیست به کجا می رود .


نوشته شده در تاريخ ۱۳٩۳/۳/٢٠ توسط زائران بانوی بی نشان

http://upload.tehran98.com/upme/uploads/f8a5bbd7ca976f0b1.jpg

خیلی وقت است همه مشغول دعا شده اند .همه از خدا شفای آیت ا.... مهدوی کنی را می خواهند .همه خواب می دانند که ایشان چه قدر در این زمانه حساس برای ما مهم هستند . همه می دانند که اگر ایشان طوری بشوند کار مجلس خبرگان به دست انسان هایی می افتد که اهل کار نیستند و هیچ عشقی به این انقلاب ندارند .همه خیلی خوب می دانند شاید بشه این رو از پیام هایی که دوستانم و هیات های مختلف از جای جای کشور ارسال می کنن و از درخواست دعا برای سلامتی ایشان دارن فهمید و اینجاست که من می فهمم که همه ما بیشتر تا وقتی که نعمتی را داریم هیچ وقت شکر اون رو به جا نمی آوریم . ولی هنوز هم دیر نشده می شه با خوندن دعا توسل ،چند صفحه قرآن و یا فرستادن چند تا صلوات از خدا طلب شفای ایشون رو بکنیم.فقط یادمون باشه که هنوز دیر نشده .


نوشته شده در تاريخ ۱۳٩۳/۳/۱٧ توسط زائران بانوی بی نشان

http://upload.tehran98.com/upme/uploads/6aaaf6079cf9a5971.jpg

وقتی که امام فوت کرد شبکه های خارجی طوفانی شده بود هر کدام برای خودشان مطلبی را می گفتند یکی می گفت الان حاج احمد آقا با کامیون بزرگی از طلا دارد فرار می کند دیگری می گفت فلان زمین های امام را دارند می فروشند تا از ایران فرار کند و ... . یکسری می گفتند در وصیت نامه ای که امام برای حاج احمد آقا نوشته به مال ها و داریی های خودش اشاره کرده است . همه رسانه منتظر این بودند که وصیت نامه خوانده شود تا این که خوانده شد و جشن دشمن را به عزا تبدیل کرد . امام تنها چیزی که داشت و برای حاج احمد آقا گذاشته بود تخت ساده و معمولی اش بود که در دنیا چیز دیگری نداشت نه طلا و نه زمین و نه ... . بعد ها از استادی شنیدم که می گفت وقتی به خانه امام رفتم گریه ام گرفت امام فقط اجازه داده بود که جایی که او می نشیند را گچ سفید بزنند و بقیه جا ها را لازم برای این کار نمی دانست و شاید این شد که روح ا... موسوی خمینی بشود کسی که ملت هم برایش دعای سلامتی می کرد و هم بعد از مرگش چنان عزاداری کردند که بزرگ ترین تشیع در کل جهان شد.  


نوشته شده در تاريخ ۱۳٩۳/۳/۱٤ توسط زائران بانوی بی نشان

http://upload.tehran98.com/upme/uploads/0df9904101263a2e1.jpg

شاید در نگاه اول که انسان نگاه می کند تفاوت زیادی در مورد این دو نبیند و بگوید که پاسدار دیروز و امروز ندارد ولی اگر دقیق تر انسان توجه کند تفاوت میان این دو را می بیند .وقتی که سپاه به وجود آمد به عنوان دایه ای بود برای انقلاب و بعد هم که جنگ شد و با رشادت  کار خودش رو به طور عالی انجام داد. ولی امروز دیگر کار پاسدار با تفنگ و نارنجک و وسایل نظامی نیست و باید مردانه بایستد و از ارمان های انقلاب دفاع کند نه از مرز های کشور دیگر دشمن ما نقشه عملیات نمی کشد که خرمشهر را تصرف کند  ولی مایل ها دور تر نقشه این را می کشد که بتواند عقیده و ایمان مردم کشوری که خرمشهر بخشی از آن است را تصرف کند . حالا دشمن پول خرج نمی کند و سلاح نمی فرستد تا ایران را ویران کند فیلم و مجله و  سریال می فرستد تا فرهنگ مردم را ویران کند . دیگر کماندویی نیست که بخواهد از طبس وارد کشور شود حالا مغر متفکر های می نشینن تا بتوانند مردم را بی دین کنند و حالا موقع این می شود پاسدار با سلاح سایبری خودش بتواند به مقابله با دشمن برود حالا پاسدار خبر ها را می خواند تا مثل یک مالک برای رهبرش باشد در این عرصه که معاویه های زمانه برضد حکومت رهبر و خودش تبلیغ منفی می کند با ابزار دانش و بصیرت با آن ها مبارزه کند. و این همان کاری هست که پاسدار در جلسه های صالحین و گفت و گو های با جوان های مسجد بیان می کنند و این کار پاسدار امروز است .


نوشته شده در تاريخ ۱۳٩۳/۳/۱۱ توسط زائران بانوی بی نشان

http://upload.tehran98.com/upme/uploads/213e405be95820531.jpg

می شه گفت بیشتر ما ها فتنه سال 88 رو به یاد داریم تمام او تظاهرات ها رو و او خراب کاری ها رو مخصوصا توی رشت داخل خیابان تختی این تظاهرات اول با حضور مردم و ضد انقلاب بود و بعد از سخنرانی امام خامنه ای در نماز جمعه مردم از اون ها جدا شدند و کسایی که در تظاهرات باز هم حاضر می شدند یه عده خراب کار بودند که در هر روز و مناسبتی تظاهرات می کردند تا اینکه محرم شد و اونها توی روز عاشورا شروع کردند به پایکوبی و رقص و آتش زدن پرچم های عزاداری محرم و این شد که مردم دیدند دیگر بحث سر سیاست نیست بحث سر امام حسین هست و پرچم های امام حسین و این شد که حادثه 9 دی شکل گرفت و در برخی از شهر ها هم زودتر این کار انجام شد. در فتنه جدیدی که دشمن رقم می زند طرف مقابل شما زن بی حیا و بی حجاب نیست مرد غرب زده و هوس باز نیست حالا شما باید جلوی آدم های هیئتی بایستی و از نظام دفاع کنی از کسایی که مداحی می کنن برای حسین بن علی از ساداتی که پیرو این فتنه هستن شما با نگذارین که به نظام آسیب بزنن اشخاصی در جلوی شما قرار می گیرند که در قیافه اون ها فقط می تونی عبادت رو مشاهده کنی و بس و این مثل حادثه صفین هست که نمی دونی با علی بمانی یا با قرآن بجنگی . این آمادگی همون بصیرتی هست که امام خامنه ای به اون شاره داشتن و می گن که نداشتن بصیرت مثل نداشتن چشم هست انسان راه رو نمی بینه . تا حالا چه قدر سعی کردیم خودمون رو برای فتنه های آخر زمانی آماده کنیم و آماده شدیم . چه قدر سعی کردیم از کسانی که پیرو این فتنه هستند طرف دار هاشون رو کم کنیم . اگر خودمون رو آماده نکنیم می شیم مثل خوارجی که صفین رو به شکست کشوندن و نهروان رو راه انداختن .


نوشته شده در تاريخ ۱۳٩۳/۳/۱٠ توسط زائران بانوی بی نشان

http://upload.tehran98.com/upme/uploads/376672a36850c15b1.jpg

تا دیروز صدا و سیما و بسیج و گروه های فرهنگی  برنامه می ساختند و فیلم و مصاحبه و کار های فرهنگی می کردند که به مردم بفهمانند که ماهواره ها هیچ مزیتی ندارد جز این که فرهنگ و هویت ایرانی اسلامی ما را تغییر می دهد و آن را نابود می کند تا این که متوجه شدیم رئیس جمهور ملت ایران در یکی از سخنرانی هایشان این را عرضه داشتند که ماهواره ها مردم را بی دین ایمان نکرده اند و هیچ تغییری در فرهنگ و باور های مردم نداشته ، که این خودش باعث شگفتی ما شد و خوشحالی دشمن و ناراحتی دل رهبر . من به عنوان یک منتقد از جناب آقای روحانی می خواهم که اگر در جایی حرفی می زنند بدانند که باعث رنجش مردم و خوشحالی دشمن نشود چرا که اگر حرف ایشان درست باشد پس حرف اساتید دانشگاه که در مورد این موضوع تحقیق کرده اند چه می شود یا حتی سبک زندگی غربی که مردم دارند آن را می بینند و احساس می کنند چه می شود ایا مردم بد می بینند و بد احساس می کنند . از طرفی دیگر حرف اخیر ایشان باعث شد که دشمنان امتیازی به دست آوردند و بگویند که اگر ما مردم را ، ذهن ها را ،  نحو تربیت بچه های مردم را از فرهنگ و اصلیت شان دور کرده ایم پس حرف رئیس جمهور چه می شود آیا ایشان دروغ گفته اند . کلا باید این را دانست که در فرهنگ ما ایرانیان بی غیرتی و بی حجابی و خیانت و حتی نگاه آلوده به محارم هم نیست و این کار ها با وجود ابزاری به اسم ماهواره به ما ها تزریق شده  به طوری می بینیم تشویق به همجنس بازی و زنا با محارم و حتی رابطه نامشروع در سن های پایین در ماهواره ها تبلیغ می شود و هر روز ایمان مردم ضعیف و ضعیف تر می شود .


نوشته شده در تاريخ ۱۳٩۳/۳/۱٠ توسط زائران بانوی بی نشان

لوگوی همسنگران
تمامی حقوق این وبلاگ برای عمار سید علی محفوظ و انتشار مطالب با ذکر منبع مجاز می باشد.