السّلام علی الصّدّیقة الطّاهرة، فاطمة المرضیّه، بنت رسول الله، صلّی الله علیه و آله. و السّلام علی ولیّ الله الأعظم، ارواحنا فداه و عجّل الله فرجه.
پیام گروه نویسندگان ؛ هرگونه کپی برداری از وبلاگ بدون ذکر منبع شرعاحرام بوده و در صورت مشاهده پیگرد قانونی خواهد شد و استفاده از مطالب با ذکر منبع بلامانع میباشد

http://upload.tehran98.com/upme/uploads/30328568a15652911.jpg

هر روز که می گذرد غرب ما را به نقض حقوق بشر بیش تر از گذشته محکوم می کند و این در حالی است که حقوق بشری که خودش از آن سخن می گوید چند اشکال بزرگ دارد ؛

1.همه ی می توانند در مورد افکار خودشان اظهار نظر کنند و این در صورتی هست که کسی در غرب حق صحبت در مورد هولوکاست را ندارد و برای آن حتی به دادگاه هم می رود .

2.فرمانده ناو آمریکایی که ایرانیان داخل هواپیما مسافر بری را بی دلیل کشت باید مدال بگیرد ولی اشخاصی مثل عماد مغنیه  به خاطر جنگیدن با ترویست های اشغالگر که برادران مسلمان ما را آواره کرده اند تروریست نامیده می شود .

3.هر کس در غرب بخواهد می تواند هر طور که می خواهد لباس بپوشد و حتی می تواند عریان هم بیرون بیاید ولی زنان مسلمانی که شال به روی خود می گذاردند و حجاب می کنند حق تحصیل کردند و حتی کار را هم ندارند .

4.زنان مسلمان که حیا می کنند و حجاب خود را رعایت می کنند و بدن خود را از نامحرم  دور نگه می دارند در حقشان ظلم شده و بدبخت هستند و لی راحبه ای که تحت فشار جنسی کلیسا مجبور است دست به چه کارهایی بزند یک انسان با قداست شناخته می شود .

5. آمریکا با وجود  داشتن کلاهک هسته و انجام کارهای غیر صلح آمیز اجازه استفاده  از انرژی اتمی را دارد و جمهوری اسلامی برای تولید برق و سوخت و استفاده در صنایع پزشکی اجازه این کار را ندارد .

 


نوشته شده در تاريخ ۱۳٩۳/٢/٢٤ توسط زائران بانوی بی نشان

http://upload.tehran98.com/upme/uploads/adefdca090531e191.jpg

سگ در اسلام  و در مملکت ما جایگاه برای خودش دارد که در غرب اینجا جایگاه فرق می کند مثلا این که ما در خانه ها سگ هایمان را هیچ وقت به درون خانه راه نمی دهیم و ما ها  به این باور هستیم که سگ ذات نجسی دارد و با شستشو نمی توان آن را  پاک کرد و یا این که خانه ای که در آن سگ هست فرشته ها نمی توانند به داخل بیاید و هم اینکه برای خواندن نماز ما دچار مشکل می شویم ولی امروز تمام این تفکر ها کنار رفته و سگ جزئی از افراد خانواده های ما شده مثل کشور های غربی  که با ما می خوابد و غذا می خورد و به حمام می رود و ... . و اینکه خیلی ها شرافت انسانی خودشان را فروختند و دوست و همدم خودشان را حیوانات قرار دادند  و این از ما که یک انسان هستیم خیلی بعید است که کسی را برای دوستی انتخاب می کنیم که از ما پایین تر است .و این درست مثل غرب است که بهترین دوست ما یک سگ هست و اینکه این کارها شاید برای این باشد که ما رابطه  مان با انسان ها کم شده و یا این که به فکر خانواده پر جمعیتی نبوده ایم ولی در کل میشه گفت که ما در حدی نیستم که همدم ما یک حیوان باشد .


نوشته شده در تاريخ ۱۳٩۳/٢/٢۱ توسط زائران بانوی بی نشان

http://upload.tehran98.com/upme/uploads/d432d72f76edbe751.jpg

یه وضع بدی شده است جدیدا  بیشتر ما ها خیلی از فتوا های علمای وهابیت که هیچ ربطی به ما ندارد را به خوبی میدانیم ولی اگر یک سوال در مورد احکام خودمون که یاد گرفتن اون برای ما مهم است . حالا اگه کسی که همش خبر در مورد  علمای وهابیت میده بپرسیم  بیشتر پیش میاد که اون نتونه به راحتی جواب سوال رو بده  و مسئله دیگه هم اینکه خیلی از خبر گذاری ها هستن که فتواهای وهابیون رو به راحتی پخش می کنن و قدرت این را ندارن که فتوای جدیدی که مراجع در رابطه با مسائل جدید می دهد را ذکر کنند و حالا اینجا اشکال از چه کسی هست ؟ آیا از رسانه ها است یا  خودمان که هیچ وقت علاقه به این نداریم  که احکام خودمون را یاد بگیریم و حالا هم با پیشرفت علم این کار از طریق سی دی و  عکس و چیز های بهتر هم  امکان پذیر هست  ولی  شاید از این می ترسیم که آگاه شیم  و مجبور باشیم به خیلی چیز هایی که قدیم عمل نمی کردیم عمل کنیم


نوشته شده در تاريخ ۱۳٩۳/٢/۱٥ توسط زائران بانوی بی نشان

33893882034346719631.jpg

همین امروز یکی از دوستان عکسی رو از نمایشگاه کتاب تهران نشان داد که متسفانه می بینیم که غرفه ای برای عرضه محصولات سید صادق شیرازی گذاشته اند و این در حالی که چندی پیش ما دفتر سید صادق شیرازی در قم را هم دیدیم که به دلیل تدابیر امنیتی شدید قادر به این نبودیم که عکس برداری کنیم و این در حالی است که حضرت آقا چنین افرادی که از لندن برنامه های خودشان را پخش میکنند برای شیعه مخرب می دانند  و این شاید خواسته مردم از مسولین باشه که چشم خودشون رو بیشتر باز کنند


نوشته شده در تاريخ ۱۳٩۳/٢/۱۳ توسط زائران بانوی بی نشان

لوگوی همسنگران
تمامی حقوق این وبلاگ برای عمار سید علی محفوظ و انتشار مطالب با ذکر منبع مجاز می باشد.